SPS ETİKET

SPS Etiket, 2005 yılında KÜÇÜKLER HOLDİNG bünyesinde; etiket baskı ve ambalaj hizmetleri vermek amacıyla kurulmuştur. Kurulum sürecinde Avrupa’nın önde gelen etiket firmaları yerinde incelenmiş, en uygun ekipman ve insan kaynakları yapısı tespit edildikten sonra gerekli istihdam sağlanmış ve tesis Eylül 2005’te faaliyete geçmiştir.

Altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından SPS Etiket kısa sürede portföyünü genişleterek Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen firmalarına çözüm ortağı olarak hizmet vermeye başlamıştır. Bu süreç içerisinde, SPS Etiket kalite, hizmet ve yüksek standartların her zaman korunması için büyük çaba göstermiştir. Bu çerçevede makine parkuru sürekli genişletilmekte ve know-how a özel önem verilerek hizmet içi eğitimler gerçekleştirilmektedir.

Bu süreç içerisinde, SPS ETİKET kalite, hizmet ve yüksek standartların her zaman korunması için büyük çaba göstermiştir. Bu çerçevede makine parkuru sürekli genişletilmekte ve know-how a özel bir önem verilerek hizmet içi eğitimler gerçekleştirilmektedir. Sektör için yeni geliştirilen teknolojiler sürekli araştırılarak, gerekli yatırımlar yapılmaktadır. Süreç içi kalitenin belgelenmesi için 2007 yılında ISO 9001 sertifikasyonu gerçekleştirilmiştir. Ayrıca çalışanlarımıza, müşterilerimize, paydaşlarımıza ve çevremize, faaliyetlerimizin her aşamasında, şeffaf, duyarlı, kaliteli bir sistem kurmayı ve sürekliliğini sağlamayı amaçlayarak FSC® sertifikasını almıştır.

Etiket tedarik ettiği firmalara piyasa şartları tercihler ve trendler hakkında danışmanlık da yaparak, müşterilerinin satışlarına ve işlerine katkıda bulunmak ve çözümler üretmek SPS ETİKET'in ana hareket noktalarından birisidir.

SPS-etiket-portfolio-017-1024x768-1 copy

SPS ETİKET SERTİFİKALARI

Sektörde Güvenilirliğin Belgeleri

Şirket İsmiSPS ETİKET BASKI VE AMBALAJ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Faaliyet AlanlarıEtiket baskı ve ambalaj üretimi
Kuruluş Yılı2005
AdresHalkalı Merkez Mahallesi Dereboyu Caddesi No:68 Kat:2 Küçükçekmece- İSTANBUL/ TÜRKİYE
Telefon+90 212 470 00 46
E-mailinfo@spsetiket.com
Websitewww.spsetiket.com
Scroll to Top