KARİYER

BEYAZ YAKA

Küçükler Holding açık pozisyonlara www.kariyer.net üzerinden yukarıdaki ikona tıklayarak ulaşabilir ve başvuru yapılabilirsiniz.

MAVİ YAKA

İş başvurusunda bulunmak isteyenler ilgili şirket merkezine gelerek direkt iş başvuru formu doldurabilirler.

TÜM BAŞVURULAR

Küçükler Holding Web Sitesinden yapılmış olan tüm başvurular tarafımızca incelenmekte ve cevaplanmaktadır.

Küçükler Holding olarak temel insan kaynakları stratejimiz:
  • Faaliyet gösterdiğimiz her sektörde şirket misyon, vizyon ve temel değerlerine uygun, alanında en yetkin çalışanları şirketimize kazandırmak.
  • Doğru işe doğru insan stratejisini uygulamak.
  • İyi bir yönetim şekli ile çalışanların başarılarının farkına vararak bu başarılara göre ödüllendirmek ve motivasyonlarını artırmak.
  • Çalışanlarımızı dinleyerek mümkün olduğunca onların öneri ve endişelerine göre hareket etmek.

İşe Alım Süreci

Şirketimizde işe alım süreci, “fırsat eşitliği” esasına dayanmakta ve Personel Yönetmeliği’nde yer alan kriterlere göre yürütülmektedir. İşe alım sürecinde temel amaç, kurumumuzun değer, vizyon ve stratejileri doğrultusunda, doğru işe doğru bireyi seçmek, pozisyonun gerektirdiği yetkinliklere ve yeterliliklere sahip adayları kuruma kazandırmaktır. Sürecimiz, Kariyer.net ve İŞKUR adreslerinde ilgili iş ilanının yayınlanmasıyla başlamakta, başvuruların incelenmesi, sıralı mülakatlar yapılmasıyla devam etmektedir. Teklif yapılacak adaya referans kontrolü, ücret belirleme çalışmasının yapılması ve yazılı iş teklifinin sunulması ile sonuçlanmaktadır. Değerlendirmelerimiz sonunda adaylara geri bildirim yapılmaktadır. Şirketimize yapılan tüm başvurular gizlilik ilkesi kapsamında adalet ve fırsat eşitliği gözetilerek değerlendirilmektedir.

Küçükler Holding’li olmaya hazır mısınız?
Scroll to Top