OKYANUS ÇORAP

Okyanus Çorap, 2002 yılında KÜÇÜKLER HOLDİNG bünyesinde çorap üretimi ve pazarlaması amacıyla İstanbul’da kurulmuştur. Kısa süre içerisinde kapasitesini arttırarak sektörde lider kuruluşlardan biri haline gelmiştir.

Okyanus Çorap yaptığı araştırmalar ile son tüketicinin ihtiyaç ve beklentilerini tespit ederek, elde ettiği verilerle Ar-Ge departmanın da yeni ürünler geliştirmektedir. Bu ürünleri geliştirirken sadece renk, moda ve yeni koleksiyon hazırlamakla kalmayıp, vücudun bütün gün ağırlığını taşıyan ayaklara rahat ve sağlıklı ürünler üreterek ayak sağlığına katkıda bulunmaktadır. Okyanus Çorap için kalite sadece ürün bazında değil, hayatın her aşamasında olduğu prensibi firma kültürünün temel yapısıdır.

Bundan dolayı insan ve çevre odaklı, kişisel ve mesleki gelişime önem veren, sosyal donanımları yüksek olan bir şirkettir. “Kaliteli ürün ve servis ancak kaliteli insanlar tarafından yerine getirilir” . Bundan dolayı bizim kalite sloganımız “ kalite, hayatın her yönünde olmalıdır.” “Dünya çocuklarına bırakabileceğimiz en anlamlı miras bozulmamış çevredir.” Bu sebeple okyanus çorap yapmış olduğu tüm çalışmalarda çevreye karşı sorumluluğunu ilk sıraya almaktadır. Bu şirket politikası doğrultusunda tüm yatırım kararlarında ve hammadde tedariklerinde çevresel kaygılar ön planda tutulmaktadır. Hatta alt tedarikçilerini uluslararası kimyasal ve çevresel belge ve sertifikalarına sahip olan firmalardan seçmektedir.

OKYANUS ÇORAP SERTİFİKALARI

Sektörde Kanıtlanmış Güvenilirlik Belgeleri

9001
14001
45001
Şirket İsmiOkyanus Çorap Sanayi ve Ticaret LTD ŞTİ
Faaliyet AlanlarıÇorap Üretimi
Kuruluş Yılı2002
AdresHalkalı Merkez Mahallesi Dereboyu Caddesi No:66 Küçükçekmece- İSTANBUL/ TÜRKİYE
Telefon+90 212 495 20 85
E-mailinfo@okyanuscorap.com.tr
Websitewww.okyanuscorap.com.tr
Scroll to Top