AVEKS REKLAM

Avex Reklam Ürünleri, 2013 yılında KÜÇÜKLER HOLDİNG bünyesindeki Senkron Reklam çatısı altında reklam malzemeleri üretim, satış ve pazarlaması amacıyla kurulmuştur. Uzman kadrosu , ürün geliştirme ekibi ile müşterilerine eksiksiz çözümler sunmaktadır.

Açık hava reklam sektöründe kullanılan tüm ürünlerin İthalatını yapmakta ve Türkiye pazarında birçok bayilik kanalı ile müşterilerine hizmet vermektedir . 1700 M² büyüklüğünde, 7 metre yüksekliğinde depomuz seçim kriteri olarak müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları dahilinde en hızlı dağıtımını sağlayacak biçimde , lokasyon olarak merkezi bir bölgede bulunmaktadır.

pexels-pavel-danilyuk-8112186

Dürüstlüğü, yenilikçiliği ve sürekli iyileştirmeyi ilke edinen Avex Reklam olarak;
• Müşterilerimizi şirketimizin varlık sebebi olarak kabul edip, ürün siparişinden ürün tesliminden sonraki süreçleri de kapsayacak şekilde çözüm ortağı olmak.
• Pazarda lider konuma gelerek ve piyasa ekonomisi göz önünde bulundurularak en uygun fiyatı sağlamak.
• Sektörde lider olabilmek için yeni ürün ve hizmetlerimizle müşterilerimizin ihtiyaç ve şartlarını üst seviyede karşılayarak koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak.
• Toplam kalite anlayışına ulaşabilmek için Kalite Yönetim Sistemi gerekliliklerini yerine getirmek ve etkinliğini gözden geçirerek sürekli iyileştirmek.
• Her düzeydeki tüm çalışanlarımızın eğitilmesi ve çalışanların tümünün sisteme dâhil edilmesi ile kalite politikamızın başarısını sağlamak.​

Şirket İsmiAVEKS REKLAM ÜRÜNLERİ
Faaliyet AlanlarıAçık Hava Reklam Ürünleri
Kuruluş Yılı2013
AdresHalkalı Merkez Mahallesi Dereboyu Caddesi No:66/2 Küçükçekmece- İSTANBUL/ TÜRKİYE
Telefon+90 212 697 55 75-76
E-mailinfo@aveks.com.tr
Websitewww.avex.com.tr
Scroll to Top