SENKRON REKLAM

Senkron Reklam, 2004 yılında KÜÇÜKLER HOLDİNG bünyesinde; dijital baskı, mağazacılık çözümleri ve teknolojik görsel sistem hizmetleri vermek amacıyla kurulmuştur. 2004 yılından bu yana reklam sektöründe kaliteli ve zamanında hizmet anlayışımızla, ortalama günlük 12.000m² baskı kapasitesiyle müşterilerinin ihtiyaçlarına çözüm üretmektedir.

Çevre estetiğine olan duyarlılığımız nedeniyle kentteki yaşam alanlarının estetik olarak değerlendirilmesi için açık hava reklamcılığına farklı çözümler getirmek ve etkili kılmak amacıyla hizmet vermekteyiz. Yaptığı işlerde kaliteyi ve zamanında üretimi ön planda tutan firmamız, yeniliklere açık yapısıyla aynı sektörde hizmet veren firmalardan her zaman bir adım önde yer almayı hedeflemekte ve bunu gerçekleştirdiği projelerle ispatlamaktadır.

Yaptığı işlerde kaliteyi ve zamanında üretimi ön planda tutan firmamız, yeniliklere açık yapısıyla aynı sektörde hizmet veren firmalardan her zaman bir adım önde yer almayı hedeflemekte ve bunu gerçekleştirdiği projelerle ispatlamaktadır.
Sürekli değişen rekabet ortamında yeni fikir ve teknolojiler araştırarak her zaman en önde yer almayı ilke edinmiş firmamız profesyonel kadrosu ve son teknoloji makine donanımıyla, kaliteden asla ödün vermemektedir. ​

Şirket İsmiSENKRON REKLAM VE MATBACILIK
Faaliyet AlanlarıReklam ve Matbacılık
Kuruluş Yılı2004
AdresHalkalı Merkez Mahallesi Dereboyu Caddesi No:66 Kat:2 Küçükçekmece- İSTANBUL/ TÜRKİYE
Telefon+90 212 698 25 32
E-mailinfo@senkronreklam.com.tr
Websitewww.senkronreklam.com.tr
Scroll to Top