NİVAK GROUP

Nivak Group, 2011 yılında KÜÇÜKLER HOLDİNG bünyesinde; inşaat, mimarlık ve danışmanlık hizmetleri vermek amacıyla kurulmuştur.

Mağaza dekorasyon süreçleri ile faaliyetlerine başlayan Nivak, dört kıtada yatırımlarına devam ediyor. Günümüzde grup faaliyetlerini beş alanda yürüten bir yapıya kavuşmuştur; dört kıtada fit-out, kontrat, gayrimenkul, bakım ve mobilya üretimi dahil. Nivak’ın müşterilerine geliştirdikleri süreçleri entegre bir şekilde sunma kapasitesi ve esnekliği sayesinde Grup, bina inşaatı, ardından mağaza dekorasyonu ve sürekli mağaza bakımı ile eksiksiz hizmetler sunmaktadır.

" Ekibimiz ve tüm paydaşlarımızla birlikte değerlerimiz ve Kültürel İlkelerimiz çerçevesinde başarılarımızı toplumla paylaşarak büyüme ve gelişmemizi sürdürmeyi taahhüt ediyoruz."

Asset 1

Kurulduğumuz yıllarda sadece mağaza yenileme ve genişletme projeleri ile başladığımı faaliyetleri ile, şimdi perakende alanında yurt içi ve yurt dışında uluslararası kabul görmüş 15 markaya hizmet vermenin gururunu yaşıyor.

Bu başarı sadece üst yönetimin veya yönetim ekibinin işi değildir; Nivak Grup olarak hedefleri çalışanları ve diğer paydaşlarıyla birlikte gerçekleştirdi. İşlerini büyütürken aynı hedefler doğrultusunda istihdam kapasitesini yaklaşık sekiz kat artırdı. Yüklenicileri ve çalışanlarıyla büyük bir ekip haline geldi.

Bu ivme ve sinerji sayesinde kaynaklarını daha etkin kullanmak ve paydaşları için değer yaratmak amacıyla yatay ve dikey entegrasyonu benimsedi ve taahhüt, gayrimenkul ve sanayi alanlarındaki yatırımlarıyla faaliyetlerini genişletti. Alışveriş merkezleri, yönetim binaları, markalı konut projeleri yapmaya başladı. 2015 yılında bakım onarım hizmeti verme süreçlerini operasyonlarına entegre etti. Sanayi alanında kullandığı ahşap ve metal mobilyaların üretimi için mobilya fabrikasını kurmaya başladı ve bu şekilde mağaza dekorasyonu dahil olmak üzere beş alanda faaliyetlerini sürdürümektedir.

Şirket İsmiNİVAK GROUP
Faaliyet Alanlarıİnşaat & Mağaza Dekorasyon
Kuruluş Yılı2011
Adres15 Temmuz Mah. Gülbahar Cad. Şehit Cengiz Karcıoğlu Sok. No:6 34212 Güneşli İSTANBUL/TÜRKİYE
Telefon+90 212 696 76 60
E-mailinfo@nivakgroup.com
Websitewww.nivakgroup.com
Scroll to Top